سایت های آماده (ارزان)

سایت های آماده (ارزان)

سایت های آماده (ارزان) – سایت های ارزان قیمت و با کیفیت مناسب افرادی است که قصد داشتن یک سایت جهت معرفی خود یا کالای تولیدی خود را دارند اما تمایلی به صرف هزینه زیاد ندارند.دلایل ارزان بودن و تفاوت قیمت این سایت ها با سایت های سفارسی به شرح ذیل می باشد :

استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایگان

سیستم مدیریت محتوا یکی از ارکان اصلی طراحی سایت می باشد . توسط سیستم مدیریت محتوا (CMS)  شما قادر به بروز رسانی سایت خود می باشید. سیستم های مدیریت محتوای زیادی نظیر جوملا ، وردپرس ،دروپال و… در بازار طراحی سایت وجود دارد . در طراحی سایت های ارزان قیمت ما از بهترین و منعطف ترین سیستم مدیریت محتوای یعنی وردپرس استفاده می کنیم. مشکلی که معمولا برای استفاده از این سیستم های مدیریت محتوا اعلام می نمایند آن است که این سیستم ها امنیت ضعیفی دارند که از نظر گروه سایت وبکو به هیچ وجه به این صورت نمی باشد و تنها دلیل امنیت پایین این سیستم استفاده توسط افراد مبتدی می باشد.در صورتی که این سیستم های مدیریت محتوای رایگان توسط افراد مبتدی مورد استفاده قرار بگیرند در صورتی که وب سایت به درستی امن سازی نگردد ممکن است در آینده دچار مشکلات امنیتی گردد حال آنکه این سیستم ها حتما می بایست توسط متخصص و برنامه نویس وب سایت نصب، راه اندازی و امن سازی گردند تا کارکرد درستی داشته باشند و ضمانت کارکرد آن تضمین شده باشد. استفاده از سیستم مدیریت محتوا آماده باعث کاهش هزینه  در طراحی سایت می شود که این یک مزیت عالی برای شما است.

استفاده از قالب آماده

استفاده از قالب های آماده که توسط گروه سایت وبکو طراحی و تولید شده می تواند باعث کاهش هزینه طراحی سایت شود. فقط کافیست به بخش فروشگاه مراجعه نمایید و نسبت به خرید آن اقدام نمایید. سپس با واحد پشتیبانی جهت نصب و راه اندازی تماس حاصل نمایید

درج اطلاعات وب سایت توسط کارفرما

یک روش دیگر که باعث کاهش هزینه ها در طراحی سایت می شود به این صورت است که درج اطلاعات را خود به عهده بگیرید. درج اطلاعات با توجه به آموزشی که گروه سایت وبکو به شما می دهد می تواند باعث کاهش هزینه ها گردد.گرچه ما توصیه می کنیم در وحله اول درج مطالب را به عهده گروه سایت وبکو  واگذار نمایید تا مطالب را طراح سایت وبکو برای شما بارگذاری نماید تا ظاهر مطالب بارگذاری شده مناسب باشد و پس از درج اطلاعات اولیه توسط سایت وبکو کارفرما می تواند مسئولیت تکمیل اطلاعات را بر عهده بگیرد.

اگر تمایل به خرید از این محصولات را دارید کافی است از قسمت فروشگاه از قالب های آماده بازدید و نسب به خریدآنلاین و دانلود سایت اقدام نمایید. سپس با واحد طراحی سایت جهت نصب تماس حاصل نمایید.

 

برخی از نمونه های قالب های آماده

برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک نمایید.