طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی در سایت وبکو به صورت کاملا اختصاصی و با توجه به نیاز و سلیقه شما انجام می شود. همچنین سایت شما به صورت Responsive طراحی می گردد که با تمام دستگاها (دسکتاپ ، لپ تاپ ، تبلت و موبایل) قابل مشاهده و استفاده می باشد.در طراحی سایت به هیچ عنوان از سیستم های کنترل پنل اماده مانند جوملا ، وردپرس و… استفاده نمی گردد و وب سایت شما از کنترل پنل اختصاصی سایت وبکو که از امنیت و سرعت بالایی برخوردار می باشد بهره خواهد برد.

همچنین جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان یک دامنه رایگان به همراه بهترین نوع سرویس میزبانی، سازگار و مناسب با وب سایت ارائه شده نیز به مشتریان این خدمات در سات وبکو به رایگان اهدا خواهد شد.

مراحل اجرا پروژه طراحی سایت

1- اجرا: از ابتدا تا انتها پروژه طراحی سایت ، مدیر پروژه مسئول کلیه امور پروژه از طراحی تا پیاده سازی که به عنوان ناظر و مشاور در طول انجام پروژه در ارتباط مستقیم با شما جهت انجام درخواست ها ، نظرات و سوالات شما می باشد.

2- آموزش:پس از اتمام طراحی سایت به شما در جلسه حضوری آموزش استفاده از تمامی قسمت های سایت داده خواهد شد.جلسه آموزشی شامل دو قسمت می باشد

1- آموزش کاربردی

2- رفع اشکال
3- پشتیبانی: پس از تحویل و تسویه پروژه شما ، ارتباط شما با سایت وبکو قطع نخواهد شد . وب سایت شما وارد فاز پشتیبانی می گردد و در صورت بروز ایرادات احتمالی اقدام به تماس با مدیر پروژه (به صورت تلفنی و یا ارسال ایمیل )که اشراف کامل بر پروژه شما دارد خواهید نمود که ایشان مسئول پیگیری و رفع ایرادات با همکاری با بخش پشتیبانی شرکت می باشد.