تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل

 در گوگل ادوردز تبلیغ کنید و در جستجوهای مرتبط با کار خود بیشتر دیده شوید. معتبرترین و موفق ترین مجری تبلیغات کلیکی گوگل در کشور

تبلیغات گوگل یک فرصت استثنایی برای شماست تا به راحتی و با یک هزینه مناسب، تبلیغ خود را در صفحۀ اول جستجوهای مرتبط قرار دهید و مشتریان واقعی را جذب کنید. البته، اگر بخواهید از این فرصت به خوبی استفاده کنید، به کمی تخصص در زمینه ادوردز نیاز خواهید داشت. کسی که به شما کمک کند تا کمپین خود را به نحوی مدیریت کنید که هزینه کاهش یابد و بازدهی، افزایش.

از امکانات گوگل ادوردز می توان به موارد زبر اشاره کرد :

قرار گیری سایت شما در صفحه اول گوگل در کوتاهترین زمان و بدون صرف وقت و هزینه بر روی سئوی سایت

شما می توانید تبلیغات خود را درصفحات گوگل بدون هیچ هزینه ای نمایش دهید و فقط زمانی هزینه مي پردازید که مشتری و بیننده تبليغات شما ، وارد وب سایت شما شود و به عبارتي روي لينك سايت شما كليك كند

قرار گرفتن وب سایت شما در رتبه اول جستجوهای گوگل در کوتاهترین زمان و با کمترین و ارزان ترین هزینه .

آگهی شما در قسمت بالا یا سمت راست موتور جستجوی گوگل و کلیه سایتهای مرتبط با آگهی شما که با موتور جستجوی گوگل قرار داد دارند نمایش داده می شود.

امکان نمایش تبلیغ شما در صفحات فارسی جستجوی گوگل و برای بینندگان داخل ایران .

این آگهی ها برای کسانی به نمایش در می آیند که به دنبال خدمات و کالاهای شما هستند.

هزینه تبلیغات تنها به ازای کلیک روی تبلیغات شما از هزینه شما کسر می گردد.

سقف هزینه روزانه در این سرویس قابل کنترل می باشد .

امکان تعیین کشوری که تبلیغات در آنها نمایش داده شود .

امکان تعیین زبانهایی که تبلیغات برای آنها نمایش داده شود .

امکان تعیین ساعاتی که تبلیغات نمایش داده شوند.

امکان تعیین صفحه ای که بینندگان آنها را رویت کنند .

امکان نمایش آگهی از همان زمانی که آگهی ساخته شود .

سهولت دستیابی به تعداد بیشتری از مخاطبان

امکان تعیین هزینه برای هر کلیک .

ضمانت برگشت وجه

در صورت عدم رضایت مشتری ازتبلیغ در گوگل سایت وبکو هزینه پرداخت شده توسط مشتری را برگشت خواهد زد.همچنین امکان پرداخت وجه بعد از فعال شدن و رویت آگهی توسط مشتری امکان پذیر هست تا بعد از فعال شدن و نمایش در گوگل وجه خود را پرداخت کنند.

دسترسی مستقیم به اکانت واقعی گوگل

سایت وبکو اولین و قدیمی ترین تیم رسمی اجرای تبلیغات در گوگل در کشور بوده و توانسته در این مدت خدمات خود را به بیش از سه هزار وب سایت و سازمان ارایه دهد، از این رو ارایه خدمات بهتر و شفاف تر به مشتریان خود را از مهمترین سیاست های کاری خودمان قرار داده ایم. از این رو شما قادر خواهید بود تمام مسایل اکانت خود به صورت مستقیم بررسی کرده و لذت ببرید علاوه بر این کارشناسان ما به صورت لحظه ای سیستم تبلیغ در گوگل شما را رصد کرده تا بهترین نتیجه و بازدهی در دوره تبلیغاتی شما حاصل شود.

کدام پکیج مناسب کسب و کار شماست ؟

ما 5 بسته برای مشتریان خود تعریف کرده‌ایم. تفاوت اصلی این بسته‌ها در میزان شارژ حساب ادوردز شماست که بر حسب دلار حساب می‌شود. قبل از انتخاب بسته، بررسی کنید که چند تا از رقبای شما از تبلیغات گوگل استفاده می‌کنند. در صورتی که رقابت کم باشد، دو بسته اول برای شروع کافی هستند. اما اگر رقابت بیشتر بود، پیشنهاد ما بسته‌های بزرگتر است.